Obecnie na rynku działa bardzo dużo banków i instytucji kredytujących. Duża konkurencja powoduje, że jesteśmy zarzucani różnymi propozycjami kredytu. Często przedstawione w atrakcyjny sposób warunki kredytu okazują się dla nas niekorzystne. Poszczególne oferty/promocje różnią się znacząco między sobą, między innymi wysokością oprocentowania, wysokością opłat i prowizji, ubezpieczeniem czy sposobem rozpisania harmonogramu spłat. Znając aktualną ofertę na rynku pomogę wybrać odpowiednią formę kredytu i optymalny sposób spłaty, tj. korzystny finansowo, dostosowany do Państwa indywidualnych potrzeb i możliwości spłaty.

Planujecie Państwo zakup mieszkania, domu, działki, samochodu lub
spodziewacie się innych wydatków?
Zapraszam do kontaktu ze mną.
Kontakt

Formy finansowania:

Kredyt mieszkaniowy

Kredyt długoterminowy z przeznaczeniem na zakup mieszkania, domu, działki budowlanej, budowy, itp. zabezpieczeniem spłaty kredytu jest hipoteka na nieruchomości ustanowiona na rzecz banku kredytującego.

Kredyt konsolidacyjny

Kredyt z przeznaczeniem na spłatę zaciągniętych wcześniej kredytów. W efekcie mamy jeden kredyt i jedną niższą ratę. Możliwe jest wydłużenie okresu kredytowania i podwyższenie kwoty kredytu, dzięki czemu oprócz spłaty dotychczasowego zadłużenia wypłacana jest klientowi dodatkowa gotówka.

Kredyt hipoteczny

Kredyt długoterminowy z przeznaczeniem na dowolny cel, którego zabezpieczeniem jest hipoteka ustanowiona na nieruchomości.

Kredyt gotówkowy

Kredyt przyznawany w gotówce na dowolny cel, spłacany w ratach. Maksymalny okres spłaty 120 miesięcy.